O nás

 

 

Vítejte v nově vybudovaném, nadstandardně vybaveném rodinném Kempu Fousek, který se nachází v Jižních Čechách, mezi městy Soběslav a Veselí nad Lužnicí. Vzhledem ke skvělé dopravní dostupnosti a přitom poloze uprostřed malebné jihočeské přírody, je Kemp Fousek ideálním místem pro rodinnou dovolenou a výchozím bodem pro návštěvu přírodních i kulturních památek po širokém okolí.

Pobyt hostů je zpříjemněn celou řadou prvků. Základem klidné dovolené je samozřejmě ubytování. Náš kemp tvoří uzavřený komplex 34 plně vybavených, zateplených, útulných a vždy čistých dřevěných chatek, každá s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Část z nich je přizpůsobena také pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chatový kemp Fousek
 
Rybníky v Kempu Fousek

Přímo v areálu kempu jsou hostům k dispozici tři naše vlastní rybníky, které jsou navzájem propojené kanály a hosté se tak po nich mohou projíždět na zapůjčených loďkách. Největší z rybníků (Honzík, rozloha 2,5 ha) je ideální na koupání, k čemuž vybízí zejména krásná písčitá pláž a dvě mola na skákání do vody. Všechny tři rybníky jsou vhodné i ke sportovnímu rybolovu, rybářský lístek je k dostání na recepci po příjezdu (viz Rybaření)

Zveme Vás i do nově otevřené stylové restaurace Fousek. K dispozici je dále několik dětských hřišť, grilů, lodiček (na rybníky) a kánoí (na řeku), plně vybavená karavanová stání a v krásné přírodě zasazené stanové tábořiště.

 

Kemp Fousek s restaurací je ideálním místem pro pořádání svateb, narozeninových i rodinných oslav, teambuildingů, firemních školení a výjezdních zasedání.

Restaurace Fousek

Restaurace Fousek

 Byla postavená teprve v polovině roku 2017, proto se jedná opravdu o úplnou novinku.

V naší restauraci si mohou hosté po celý den vychutnat teplou kuchyni, objednat grilované speciality včetně ryb a v případě vyššího počtu osob objednat na každý den i čerstvou snídani. K dispozici jsou dva druhy čepovaných piv, výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, domácí limonády a čaje, dobrá káva a samozřejmě zmrzlina.

Restaurace disponuje cca 90 místy k sezení – uvnitř restaurace je 36 míst, na zastřešené terase nad vodní hladinou rovněž 36 míst a několik stolů s lavicemi se nachází pod stromy vedle restaurace.

Otevíráme 1. 6. 2023 a otevřeno je denně od 11:00 do 23:00.

Lokalita

Kemp Fousek je skvěle dostupný všemi dopravními prostředky. Leží na hlavním tahu z Prahy do Českých Budějovic a Lince, hned vedle E55 a nedávno otevřené dálnice D3. Do kempu se rovněž pohodlně dostanete vlakem i autobusem (oboje cca 700 m od recepce kempu). Pro fajnšmekry je k dispozici i 2 km vzdálené letiště Soběslav :).

Unikátnost polohy Kempu Fousek tkví v tom, že přestože je skvěle dopravně dostupný (klikni na obrázek vpravo), zasazen je do opravdu malebné jihočeské krajiny. Blízké i širší okolí nabízí celou řadu přírodních a kulturně-historických skvostů.

Jak se k nám dostanete

Rodinný Kemp Fousek

 

Kemp Fousek, stejně jako přilehlé tábořiště u řeky Lužnice a všechny tři rybníky v areálu, postavil pan Ivan Fousek, místní rodák. 0 chod kempu se stará paní recepční Pavla Kratochvílová

Nově otevřenou restauraci v kempu provozuje pan Daněk se svou přítelkyní Naďou.

Novinky

MY BIMMERWORLD WEEKEND II. 3 – 4.6 2023 Vážení návštěvníci a příznivci Kempu Fousek, těšíme se na vás jako každý rok, tak i letos, na akci srazu BMW vozů. Těšit se můžete na celodenní aktivity a soutěže🏆, spanilou jízdu po krásných jihočeských okreskách s návštěvou zámeckého parku Červená Lhota🏰, společné mytí aut🧼 a přátelskou atmosféru. Děkujeme za úžasnou přízeň a těšíme se na vás! Kemp Fousek

Sezóna 2021: Chatičky jsou pro vás připravené, volná karavanová stání i místa pro stany také!

Vážení návštěvníci a příznivci Kempu Fousek, těšíme se na vás jako každý rok, tak i letos, v sezóně 2021. Ohledně informací o konkrétních termínech a v případě dotazů prosím pište na info@kempfousek.cz, či volejte na 724 347 866.

Děkujeme za úžasnou přízeň a těšíme se na vás!

Kemp Fousek

V průběhu zimy 2019/2020 jsme prohlubili a vyčistili náš největší rybník Honzík, aby bylo koupání pro naše vážené hosty co nejpříjemnější. Oblíbená písčitá pláž samozřejmě zůstala :)!

Od roku 2018 jsme oficiálně čtyřhvězdičkový kemp!