Služby

Půjčovna grilů

Na recepci je možno půjčit si gril a odnést si ho k chatce. Nicméně věříme, že Vás natolik nadchne naše nová restaurace s grilem, že nebudete možná ani chtít sami grilovat a přijdete si posedět k nám :).

Půjčovna kol

Okolí Kempu Fousek nabízí obrovské množství přírodních i kulturních památek v dostupnosti na kole, viz sekce Tipy na výlet. Pro ty z vás, kteří se nechcete „tahat“ s kolem, máme zajištěnu půjčovnu kol v Soběslavi.

Rybaření v našem chovném rybníku

Je to snadné, na recepci si stačí pouze zakoupit rybářský lístek, platný v celém areálu kempu. Nejvíce ryb je v hlavním a největším rybníku Honzík.

Dovolujeme si upozornit, že v našem kempu je povoleno pouze sportovní rybaření, děkujeme!

Ceník povolenek:

Celodenní povolenka               200,- Kč

Celotýdenní povolenka          1.200,- Kč

Dětská povolenka je poloviční cena

Půjčovna loděk a šlapadel

Pro sezonu 2023  jsme pro vás pořídili novou pramičku s vesly a šlapadlo včetně skluzavky.  Připomínáme, že je  možnost proplouvat mezi rybníky, které v kempu máme, aniž byste museli vystoupit z pramičky. Zapůjčení pramičky a šlapadla včetně poplatku si vyřídíte na recepci.   Cena za půjčení pramičky je 100,- Kč/hod. a cena za půjčení šlapadla je             150,- Kč/hod.. Pro případ nepřítomnosti paní recepční na recepci je dobré, vyřídit si půjčení v předstihu.

Koupání

K dispozici je zdarma písčitá pláž a opalovací molo ideální na skákání u našeho největšího rybníku Honzík (2,5 ha). Ten se nachází pouhých 100 m od chatek i od restaurace.

Dětská hřiště

V prostoru Kempu Fousek je rozmístěna celá řada dětských atrakcí:  skluzavky, trampolíny, dřevěné multifunkční prolézačky a jiné atrakce. Dětské atrakce jsme též umístili do bezprostřední blízkosti restaurace, aby si rodiče mohli v klidu posedět v naší nové krásné restauraci a mít zároveň své ratolesti pod kontrolou.