Služby

Půjčovna grilů

Na recepci je možno půjčit si gril a odnést si ho k chatce. Nicméně věříme, že Vás natolik nadchne naše nová restaurace s grilem, že nebudete možná ani chtít sami grilovat a přijdete si posedět k nám :).

Půjčovna kol

Okolí Kempu Fousek nabízí obrovské množství přírodních i kulturních památek v dostupnosti na kole, viz sekce Tipy na výlet. Pro ty z vás, kteří se nechcete „tahat“ s kolem, máme od letošní sezony (2018) k dispozici 2 horská kola na půjčení. V případě zájmu jsme samozřejmě připraveni nabídku rozšířit.

Rybaření v našem chovném rybníku

Je to snadné, na recepci si stačí pouze zakoupit rybářský lístek, platný v celém areálu kempu. Nejvíce ryb je v hlavním a největším rybníku Honzík.

Dovolujeme si upozornit, že v našem kempu je povoleno pouze sportovní rybaření, děkujeme!

Ceník povolenek

Půjčovna loděk a šlapadel

Pro sezonu 2021 jsme pro vás koupili zcela nové loďky (viz foto) s pádly, které jsou k dispozici kdykoliv bez objednání na hlavním rybníku kousek od recepce a restaurace. Připomínáme, že je  možnost proplouvat všemi třemi rybníky, které v kempu máme, aniž byste museli vystoupit z loďky ;).

Koupání

K dispozici je zdarma písčitá pláž a opalovací molo ideální na skákání u našeho největšího rybníku Honzík (2,5 ha). Ten se nachází pouhých 100 m od chatek i od restaurace.

Dětská hřiště

V prostoru Kempu Fousek je rozmístěna celá řada dětských atrakcí – skluzavky, trampolíny, dřevěné multifunkční prolézačky aj. Pro letošní rok ještě chystáme rozmístění dalších atrakcí do bezprostřední blízkosti restaurace, aby si rodiče mohli posedět v naší nové krásné restauraci a mít zároveň své ratolesti pod kontrolou. Fotky brzy zveřejníme na našem Facebooku!